Zaczynamy od poznania Państwa oczekiwań, potrzeb i preferencji. Następnie przystępujemy do stworzenia koncepcji, która pozwala na wybranie rozwiązania najlepszego pod względem funkcjonalno-przestrzennym. Kolejnym etapem jest stworzenie wizualizacji wnętrza oraz pełnej dokumentacji projektowej w przypadku projektów kompleksowych. Szczegółowy zakres wariantów projektu wnętrz znajduje się w zakładce “Projektowanie wnętrz”.

Nazywam się Andrzej Leja – jestem architektem, absolwentem Akademii Śląskiej w Katowicach gdzie ukończyłem studia na kierunku Architektura i Urbanistyka. Poza szeroko pojętym projektowaniem interesuje mnie muzyka, wzornictwo i sztuka filmowa.

W pracowni staramy się projektować wnętrza spójne, estetycznie dopracowane, dopasowane do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest dla nas przestrzeń, gdyż jest ona nieodłącznym elementem naszej codzienności, która zasługuje na piękną scenerię.

Lubimy NOVO myśleć, projektować i kreować – jesteśmy pewni, że Ty również to polubisz i poczujesz się NOVO. 🙂

Obszary naszej działalności to m.in. Andrychów, Bielsko-Biała, Wadowice, Katowice, Tychy, Kraków, Oświęcim, województwo śląskie i małopolskie. Ponadto jednak jesteśmy gotowi realizować wszelkie projekty w sposób zdalny na terenie całego kraju.

Tworzymy projekty wnętrz, koncepcje architektoniczne, koncepcje elewacji, koncepcje zagospodarowania terenu, wizualizacje architektury oraz architektury wnętrz i mebli, identyfikacje wizualną dla budynków oraz materiały dla inwestorów takie jak schematy 3D budynków i mieszkań oraz karty katalogowe dla inwestycji.

Dokumentacja projektowa to wszelkie rzuty, przekroje, widoki ścian, detale ,schematy i zestawienia – zawiera je projekt kompleksowy oraz projekt kompleksowy+. Dokumentacja projektowa pozwala na doprecyzowanie wszystkich szczegółów oraz ułatwia proces realizacji inwestycji zarówno dla klienta jak i wykonawcy. Dzięki temu realizacja powinna być niemal identyczna jak projekt.

W celu otrzymania wyceny zachęcamy do kontaktu mailowego lub poprzez formularz kontaktowy. Prosimy o zawarcie wszelkich niezbędnych informacji o rodzaju usługi i wybranym zakresie opracowania.

Obszary naszej działalności to m.in. Andrychów, Bielsko-Biała, Wadowice, Katowice, Tychy, Kraków, Oświęcim, Warszawa, Łódź, województwo śląskie, małopolskie i mazowieckie. Ponadto jednak jesteśmy gotowi realizować wszelkie projekty w sposób zdalny na terenie całego kraju.

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

zacznijmy naszą współpracę od rozmowy - kontakt mailowy i telefoniczny znajdą państwo w zakładce "kontakt"

Pozwól nam zaprojektować przestrzeń dla Ciebie

wypełnij formularz i otrzymaj wycenę usług projektowych.

© Copyright 2020. All rights reserved