Zaczynamy od poznania Państwa oczekiwań, potrzeb i preferencji. Następnie przystępujemy do stworzenia koncepcji, która pozwala na wybranie rozwiązania najlepszego pod względem funkcjonalno-przestrzennym. Kolejnym etapem jest stworzenie wizualizacji wnętrza oraz pełnej dokumentacji projektowej w przypadku projektu w wariancie kompleksowym. Szczegółowy zakres wariantów projektu wnętrz znajduje się w zakładce “Projektowanie wnętrz”.

Nazywam się Andrzej Leja – jestem architektem, absolwentem Akademii Śląskiej w Katowicach gdzie ukończyłem studia na kierunku Architektura. Poza szeroko pojętym projektowaniem interesuje mnie produkcja muzyki, product design i sztuka filmowa.

W pracowni staramy się projektować wnętrza spójne, estetycznie dopracowane, dopasowane do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest dla nas przestrzeń, gdyż jest ona nieodłącznym elementem naszej codzienności, która zasługuje na piękną scenerię.

Obszary naszej działalności to m.in. Andrychów, Bielsko-Biała, Wadowice, Katowice, Tychy, Kraków, Oświęcim, Warszawa, Gdańsk, województwo śląskie, małopolskie oraz mazowieckie. Ponadto jednak jesteśmy gotowi realizować wszelkie projekty w sposób zdalny.

Tworzymy projekty prywatne dla klientów indywidualnych oraz komercyjne dla klientów biznesowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Fundamentalnym założeniem pracowni jest świadczenie usług projektowych z naciskiem na wysoką jakość opracowań pod względem merytorycznym, technicznym oraz estetycznym. 

Tworzymy projekty wnętrz, koncepcje architektoniczne, koncepcje elewacji, koncepcje zagospodarowania terenu, wizualizacje architektury oraz architektury wnętrz i mebli, identyfikacje wizualną dla budynków oraz materiały dla Inwestorów takie jak schematy 3D budynków, mieszkań, karty katalogowe dla inwestycji czy wizualizacje marketingowe dla inwestycji.

Dokumentacja projektowa to całość opracowania technicznego w skład, którego wchodzą rzuty, przekroje, widoki ścian, detale ,schematy i zestawienia – zawiera je projekt kompleksowy. Dokumentacja projektowa pozwala na doprecyzowanie wszystkich szczegółów oraz ułatwia proces realizacji inwestycji zarówno dla klienta jak i wykonawcy. Szczegółowa, odpowiednio wykonana i czytelna dokumentacja projektowa wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami 3D są elementami, dzięki którym realizacja stanie się wiernym odzwierciedleniem projektu.

W celu otrzymania wyceny zachęcamy do kontaktu mailowego lub poprzez formularz kontaktowy. Prosimy o zawarcie wszelkich niezbędnych informacji o rodzaju usługi i wybranym zakresie opracowania.

Obszary naszej działalności to m.in. Andrychów, Bielsko-Biała, Wadowice, Katowice, Tychy, Kraków, Oświęcim, Warszawa, Łódź, województwo śląskie, małopolskie i mazowieckie. Ponadto jednak jesteśmy gotowi realizować wszelkie projekty w sposób zdalny na terenie całego kraju.

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

zacznijmy naszą współpracę od rozmowy - kontakt mailowy i telefoniczny znajdą państwo w zakładce "kontakt"

Pozwól nam zaprojektować przestrzeń dla Ciebie

wypełnij formularz i otrzymaj wycenę usług projektowych.

© Copyright 2020. All rights reserved